| Tanner a întrebat:

Am vreo sansa in muzica? Am o voce buna, de bariton, pot sa cant romante, Dean Martin, Sinatra, Sam Hunt.Dar nu e vorba de voce acum caci nu pot sa va demonstrez ca sunt sau nu bun si asta depinde de mine.Intrebarea e urmatoarea.Sunt descurajat cu privirea la sansa mea in muzica avand in vedere ca eu nu am fost la festivaluri sau concursuri cum fac multi.La mine in oras stiu pe altii care au participat la concursuri si festivaluri si nu au avut succes adevarat. Poate o sa aiba dar daca eu sunt clar sub ei avand in vedere ca eu nu am mers nicaieri.As vrea in viitor sa incerc un Romanii au talent sau sa fac pe youtube dar de ce as avea eu succes si nu ei?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce n-ai facut o inregistrare si s-o pui pe Youtube? Poate aflai mai multe pareri si asa auzeam si noi vocea ta.