| AvalohAlyn a întrebat:

Ar putea Inna sa aduca Eurovisionul in Romania? Tinand cont de faptul ca s-a facut foarte cunoscuta in strainatate si ca probabil va fi votata de multi fani+ o piesa buna si antrenament, ar putea iesi ceva. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Am auzit de ea, dar sincer nu stiu cum se aude vocea ei live... ceea ce conteaza mult dar si felul cum stie sa pronunte engleza. Dupa cate am auzit, inca nu este prea pregatita. Este tanara si are timp de pregatire. Avem o pepiniera destul de mare de cantareti, numai determinare si vointa sa fie, dar si foarte multa munca! As dori ca Romania sa ajunga pe primul loc, chiar l-am meritat de vreo 2 ori, dar din motive geo-politice n-am reusit si se stie ca in Romania nu se poate pregati un asemenea show de anvergura.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nimic nu e imposibilwinking

| AvalohAlyn explică:

Da Catalina, Inna este din Romania.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am auzit ca d-ra canta live sub orice critica! S-apoi in Romania nu are o asa de mare faima ca in strainatate, si ca sa fie aleasa reprezentanta noastra la Eurovizion trebuie sa treaca de selectia nationala! In alta ordine de idei, Eurovizionul este un concurs de cantece, nu de interpretare. Asa ca ea, poate sa fie pe locul 1 mondial, daca nu are o melodie extraordinar de buna...tot degeaba!

| adi4ever a răspuns:

Daca si la anul se va merge pre criteriul:Cat de prost esti la engleza, iesi castigator ar fi o solutie ideala

| Mefisto23 a răspuns:

Momâia aia poate sa cante live?

| loredana2012 a răspuns:

Ce sa caute la Eurovision? Sa stea in Romania ca e praf la engleza si are si melodii infecte.

| Alexandra. a răspuns:

Nu... oricat de cunoscuta este, nu are sanse.Nu cred ca ar avea o prestatie tocmai buna, plus ca eu nu pot sa mi-o imaginez la Eurovision.Nu stiu de ce. laughing

| Cathy_1290 a răspuns:

Inna este romanca?

| madytzza a răspuns:

Sincer nu crred.nu cred ca e facuta pentru live.

| Iutzu a răspuns:

Eu cred ca poate...si poate sa aduca Eurovizionul in Romania...numai ar fi o problema cu locul unde sa se organizeze in fine eu cred ca ne poate reprezenta big grin