| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre scandalul dintre Alexanda Stan si managerul ei? Ar putea fi regizat tinand cont ca ultima ei piesa nu sa bucurat de succesul cu care era obisnuita.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Mi-e indiferent. Poate asa se mai desteapta si ea.

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Asta ma gandeam si eu, dar am vazut ca se stergea la ochi cum plangea, si nu s-a dus fardul, deci e chiar box, oricat de proasta ar fi (ea primea vreo 20% din castiguri), nu te lasi asa batuta pentru promovare.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

N-ar trebui să am nici o părere despre acest incident insignifiant care nu necesită nici cea mai mică atenţie din partea celor care nu sunt încă spălaţi pe creier de massmedia.

| Duucu a răspuns:

Îsta e și adevărul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se rupe de ea.

| svartirhimnar a răspuns:

Mă piş pe ea, a meritat.

| anonim_4396 explică (pentru svartirhimnar):

De ce crezi asta?

| svartirhimnar a răspuns (pentru anonim_4396):

E o curvă comercială, ce ai vrea să cred? Ce behăie ea nu se numeşte muzică.

| anonim_4396 explică (pentru svartirhimnar):

Adevarat.