| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee cum se numeste melodia din video-ul de mai jos? :D

http://www.facebook.com/video.php?v=10204332659370302

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa stii cum se numeste ca sa o descarci. Ei bine, poti sa o descarci si daca nu stii cum se numeste. In primul rand copiezi link-ul ei. Apoi intri pe google si scrii video to mp3 converter online free. Or sa-ti apara mai multe pagini. Daca deschizi oricare din aceste pagini are o casuta, acolo pui link-ul melodiei, selectezi formatul in care sa se transforme (mp3), dai convert si astepti. In cateva minute e gata.

| Daemoon a răspuns (pentru FoundYouLover):

Nu ar fi asta o problema, pur si simplu vreau sa aflu cum se numeste. Mersi frumos pentru raspuns totusi! happy