| kristin135 a întrebat:

As dori sa cumpar o chitara electrica pentru incepatori, cat se poate de buna si mai ieftina. Cam de 3 milioane. Imi poate recomanda cineva un site bun sau daca are cineva de vanzare in stare buna? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Daca mai astepti vreo luna iti vand eu un ibanez grx20 cu 450 ron, stare impecabila.
Insa-ti va mai trebui si amp...

| kristin135 explică (pentru RockNbeer):

Ar fi ceva, dar am in plan sa cumpar in decembrie ca si cadou, si voiam sa stiu din timp cam cat ar fi un pret bun.

| Duucu a răspuns (pentru RockNbeer):

Hmm... și spui că e stare impecabilă? Căt e prețul din magazine în România?

| RockNbeer a răspuns (pentru Duucu):

Http://www.mcmusic.ro/......grx20.html
acum e si la reducere, dar cand am luat-o eu era vreo 700

| Thunderstruck a răspuns:

Nu are rost sa cumperi o "chitara electrica" la 300 lei.

| Duucu a răspuns:

De 3 milioane nici acustică de începători nu-ți iei.
Și plus amplificatorul care costă căt chitara.