| xSoaked a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca exista fani Green Day sau/si Coldplay pe aici. Also, scrieti si cateva melodii ale celor doua formatii mentionate care va plac, dar nu-mi dati toata discografia, ca p-aia o stiu si eu. Vreau doar sa stiu opinia voastra. big grin

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Aici, aici. happy

Green Day: Wake Me Up When September Ends, American Idiot, 21st Century Breakdown, 21 Guns, Boulevard Of Broken Dreams si Know Your Enemy.
Coldplay: The Scientist, Brothers And Sisters, X & Y, Talk, Viva La Vida, Strawberry Swing, Yellow.

9 răspunsuri:
| xSoaked explică:

@missNothing, ale mele sunt de la Green Day "Jesus of suburbia" si "21st century breakdown", iar de la Coldplay "Yellow" si "Fix you". Asta alegand cate 2 de la fiecare, pentru ca imi plac prea multe \dancing

| xSoaked explică:

Apreciez toate melodiile propuse de voi big grin Imi pare rau ca nu pot da mai multe fundite

| FackingJungle a răspuns:

Fan green day.

american idiot
time of your life

| JustAsking a răspuns:

Green Day:Holiday, Jesus of suburbia, American idiot, Are we the waiting, 21guns, St. Jimmy, Basket case, 21 cntury breakdown, minority, Hitchin`a ride, know your enemy, east jesus of nowhere
coldplay:Yellow, Shiver

| missReckless a răspuns:

Îmi plac muuulte melodii ale Green Day şi Coldplay, dar îţi dau doar câte un titlu, câte o melodie care mă inspiră de fiecare dată:
Coldplay - Viva La Vida
http://www.youtube.com/watch?v=dvgZkm1xWPE
şi
Green Day - Wake Me Up When September Ends
http://www.youtube.com/watch?v=NU9JoFKlaZ0
Şi care sunt preferatele tale? :>

| PrivateGod a răspuns:

Green day!
-wake me up when september ends(ador piesa asta)
-boulevard of broken dreams
-american idiot
-jesus of suburbia
si multe altele...big grin

| meooooow a răspuns:

De la Green Day cel mai mult imi place Holiday.

| Cami30 a răspuns:

Green Daylove struck
21 guns:X

bulevard of broken dreams:X