| Blacksaber a întrebat:

Care sunt cele top 10 formatii in opinia voastra?

7 răspunsuri:
| Chitaila a răspuns:

Top 10 formatii:
1.Linkin Park
2.Iris
3.Deepcentral
4.Black Eyed Peas
5. Evanescence
6.Accent
7.Voltaj
8.B.U.G Mafia
9.Parazitii
10.Flo Rida(nu stiu sigur daca e trupa)

| IoanPetru a răspuns:

1 Metallica 2 Nirvana 3 Linkin parca 4 System of a down 5 Ramstein 6 Nightwish 7 Disturbed 8 Evanescence 9 Alternosfera 10 Godsmack Mai sunt si altele bune cum ar fi Within Temptation, Red Hot Chili Peppers, Paramore, 3 Doors Down
Three Days Grace
Iron Maidenָ, AC/DC, 30 Seconds to Mars
Guns 'N Roses,Kiss,Nickelback,Blue stahli,Slipknot,Black vevil brids,Megadeth,Green day,Breacking benjamin, Epica, Blowing for soop, apocalyptica, etc Mai stiu multe. Funda daca te-am ajutat.

| KristalPop a răspuns:

1. Manowar
2. Iron Maiden
3. Slayer
4. Megadeth
5. Negură Bunget
6. Children Of Bodom
7. Queen
8. Pantera
9. Sepultura
10. Korpiklaani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top 10 formatii care imi plac mie, nu afirm ca sunt cele mai bune, doar imi plac, cel mai mult:
1. Linkin Park
2. KoRn
3. Avenged Sevenfold
4. Black Veil Brides
5. Nirvana
6. System of a Down
7. SlipKnot
8. Nine Horses
9. Evanescence
10. Three Days Grace.

| Smile2BHappy a răspuns:

Linkin Park, Simplu, Akcent, Europe, Guess who cu oricine (daca se pune), Black eyd peas, voltaj, cam atat.

| ionesccatalin a răspuns:

3Sud-est,Simplu,Black Eyed Peas, Mandinga, Akcent, Fly Project...atat imi vine in cap acum...scuze de ordine.