| deejay a întrebat:

As vrea sa imi dati cate un nume de scena super tare, ca as vrea sa ma lansez pe piata muzicii ca rapper :X

7 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Am luat numele tau de utilizator TPU si cred ca daca ai pune prima litera a numelui si al prenumelui tau ar iesi ceva...in cazul meu B.Claudiu ar veni B. C.-Jay (si s-ar citi, bi-si-gei). Fii creativ, daca vrei ceva mai romanesc foloseste porecla ta (in Arad cu totii avem, nu stiu cum e la tine), si eu o sa ma lansez ca rapper, deja am doua piese si mai trebuie sa fac 9-10 plus un intr-o-outro poate mai fac si un skit...nu stiu sigur, dar eu vreau sa fiu doar rapper de youtube si numele meu va fi C-MAN (asa mi s-a spus de la 12 ani de cand am devenit rapper), toti imi spuneau, "eu C, man" sau "C, ma' man", in scurt timp mi s-a spus "C-MAN", mi se pare prea comercial dar e bine atata timp cat o sa fac piese doar pentru youtube. Succes frate happy

| Irmmma a răspuns:

Donyhappy

| GdX a răspuns:

Tu vrei ca rapper si nu ai un nume? Esti degeaba, deoarece numele de scena nu ti-l pui numele de scena iti este dat din copilarie, aia e porecla. Tu vrei rapper si nu stii ce nume? Lasa-te.

| RikarDo a răspuns:

Sa ne anunti si pe noi cand scoti prima melodie...

| draculaq a răspuns:

Mixezi manele si vrei sa te faci rapper?
Apropo, ce faci cu Virtua DJ nu se prea numeste mix.
Iti trebuie scule.
Nume de scenathinking
Vladdywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honar... x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti bou prost pidar.alege sh tu