| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

As vrea si eu un sistem care sa aiba:
-claritate si cand e dat la maxim
-nu conteaza pretu
-sa fie doar o boxa daca se poate ca am auzit ca ar fi ceva pe la 40 mil.
-si sa nu fie boxa de 2m vreau ceva ce se poate cara cu mine si sa aiba o putere extrem de mare pentru o discoteca chiar mai mare daca se poate...
Cine stie?

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Yamaha YSP-900, Niro 5. 1 one speaker, Philips soundbar hts8100, etc.

portabile nu-i niciuna. nu o sa gasesti portabila care sa se auda mai tare ca discoteca (sau daca gasesti, va cantarii cateva sute de kile adica generator de curent boxe amplif, etc)

ceva portabil si sa se auda cat de cat tare ar fi Alesis TransActive Mobile PA System & Portable Speaker dar iti trebuie ipod ca si sursa audio.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea Mai Noua Muzica Aici : http://muzicanoua.me/