| ThePoet a întrebat:

Asculta cineva punk? Daca da, ce formatii va plac?

Răspuns Câştigător
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Nu pot sa spun ca sunt mare fan dar mai ascult Sex Pistols,Anti Flag,Green Day, acestea sunt trupele bune, bineinteles alaturi de The Ramones si The Clash!

3 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

La o vreme Ramones, G.B.H., Vice Squad, Plasmatics, Abrasive Wheels, Uk Subs, Chaos UK, Sigue Sigue Sputnik, Pistols, p-acilea.desi m-am dat pe chestii mai clasice or mai extreme acum.

| LexieD a răspuns:

The Ramones, Green Day, Never Shout Never, Sex Pistols si My Chemical Romance happy

| ThePoet explică (pentru LexieD):

Lacul Sf. Ana? sad Urat m-am luat de cine nu trebuia. laughing Felicitari mie.