| Punky a întrebat:

Ce formatii de muzica punk stiti?

Răspuns Câştigător
| perfect a răspuns:

Simple plan, Sex Pistols, Sum 41, Blink 182, Panic at the disco, The donnas, Green Day, The Offspring, Hellogoodbye, Good Charlotte, Weezer.

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sum 41, Good Charlotte, Blink 182, Green Day...

| Helvete a răspuns:

The Sex Pistols, The Ramones, The Clash, The Casualties, Anti-Flag, Rancid, Fear, GBH, Oxymoron, The Exploited, NOFX, Dead Kennedys, U. K. Subs...

| Punky explică:

Sunt de acord cu "perfect"winking...asta sc dar sunt unii care spun d ex k simple plan, green day, sum 41, good charlotte...nu`s formatii punk...si vroiam sa vad si alte pareri... app "kh1ss" am cautat si p googlewinking inainte sa imi zici u

| Jonsdottir a răspuns:

Sex Pistols, Sum 41

By Dy
Xo~Xo

| kh1ss a răspuns:

Www.google.ro
www.yahoo.com
... de ce nu le cauti singura? de ce astepti totul pe tava?

| FearNoEvil a răspuns:

Sex Pistols, Exploited.

| perfect a răspuns:

Luiza care altii? Toate sunt formatii punk cu influente rock.Ma bucur ca te-am putut ajuta

| Anndi98 a răspuns:

Green Day! love strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex Pistols, Exploited, Cassualties, CBGB, Molotov Cocktail, Rabla, Ura de dupa Usha...etchee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Green Day sunt cam alternative rock
mai sunt si The Clash, Ramones (aia-s cam rock)
Mie cel mai mult imi place Green Day (alt.rock), Sum41(punk) si Blink 182 (pop-punk)

PS - Puteti va rog sa terminati cu limbajul de messenger?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai dat un raspuns anonim mai sus si am spus ca The Clash si Ramones sunt cam rock, am vrut sa zic sunt cam punk, scuze