| oFataAnonimaa a întrebat:

Ascultati BMTH (Bring Me The Horizon)? Daca da, de ce?

6 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Prea patetica pentru mine.

| crybaby220 a răspuns:

De cand exista motive sa iti placa o trupa? laughing pur si simplu iti place, lol laughing)

| oFataAnonimaa explică (pentru crybaby220):

Pai de ex sa iti placa versurile sau chiar sa te simti de parca ai trai in ele. Sau pur si simplu doar genul de muzica.

| grumpygroot a răspuns:

Pentru ca prin muzica lor simt ca este cineva pentru mine si imi dau un motiv sa continui sa traiesc. Daca asculti cu atentie versurile iti dai seama cat de pro funde sunt. Simt cumva o conectie intre mine si muzica lor ca si cum melodiile au fost scrise dupa viata mea. In plus versurile sunt foarte motivante si te incurajeaza sa continui.

| Ingrijoratprost a răspuns:

Nici eu nu stiu sincer. nici macar nu e frumos solistu sad

| oFataAnonimaa explică (pentru Ingrijoratprost):

Are tatuaje laughing Dar cel cu tobele arata ok