| Purgatoriu a întrebat:

Ascultati Crystal Castles?

12 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Da,dar nu foarte des.Si in caz ca sigur n-a observat nimeni:)), am avut-o odata ca poza de profil pe Alice, nah...
Ce pot sa spun e ca cel mai mult imi plac "Not in love"(ca doar canta si Robert Smith de la The Cure:))) si remix-ul de la "Lovers who uncover".
http://youtu.be/rXzi93yJz1I
Ai vreo piesa preferata?

| Purgatoriu explică (pentru Holocaust):

Am ascultat Not in love in disperare. Alea sunt si piesele mele preferate dar imi plac si Baptism si Violent Youth.

| Holocaust a răspuns (pentru Purgatoriu):

Mai sunt doua trupe care o mai dau ocazional pe electronica.Nu se compara cu Crystal Castles, dar...meh...au cateva piese bune.Ai auzit de Hadouken sau Mindless Self Indulgence?:-?
http://youtu.be/P-GtRPQkC-E
http://youtu.be/dTYglO2EkWM

| Purgatoriu explică (pentru Holocaust):

Am auzit de Hadouken. Stiu ca ma uitam pe blog-ul cuiva pe tumblr si avea in playlist cateva melodii de la ei.
Imi plac piesele. Probabil am sa incerc sa ascult mai multe de la Mindless Self Indulgence.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ascult.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, sunt o mare fana.

| PopAdrian a răspuns:

Doar cand vreau sa ma relaxez, are melodii usoare si calme (din punctul meu de vedere) happy Preferata de la ei: Celestica

| Purgatoriu explică (pentru PopAdrian):

Eu ii ascult cand am nevoie de energie si chestii din astea. Ai observat ce destrabalata e Alice?batting eyelashes Sau i-ai vazut live?

| PopAdrian a răspuns (pentru Purgatoriu):

Nu e destrabalata, e mai speciala in felul eihee hee

| Purgatoriu explică (pentru PopAdrian):

Nu gaseam cuvantul potrivitlaughing. Imi place de ea.

| GiAnca a răspuns:

Nu ascult.