| blairelovesmusic a întrebat:

Ce muzica va place sa ascultati? Care sunt artistii vostri preferati? Ai mei sunt Lana del rey, Nirvana, Crystal Castles si Melanie Martinez. Imi plac genurile pop, rock si electronica. Uneori ascult si artistii Taylor Swift, Billie Eilish si Lady Gaga.

6 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Rock in general, prefer ce s-a făcut pana în 90. Și metal, cam la orice ora.
Aaa, si grupul meu preferat e Queen. Am avut bafta să-i vad live în UK in 2022. (Inca mai canta dacă nu stiai).
Cheers

| blairelovesmusic explică (pentru FreddieM):

Super. Eu nu am fost niciodata la un concert, dar vara-mea a fost la un concert a unei trupe de baieti (Marcus and Martinus) cand avea 8 ani dar acum nu mai este fana si odata mi-a zis ca regreta mult ca a fost fiindca biletele erau foarte scumpe.

| Celdrept a răspuns:

Rock și muzica foclorica, house, pop, orice dar nu manele.

| blairelovesmusic explică (pentru Celdrept):

Nici mie nu-mi plac manelele, nu le suport.