| HappyGirl4 a întrebat:

Ascultati Gangam Style? si de ce? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Fcrb_Mario_1996 a răspuns:

Pt ca imi place dansul

15 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu. e aiurea.

| CautNume a răspuns:

Nu, pentru ca nu-mi place.

| FadetoBlack a răspuns:

Nu.
O porcărie de melodie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Am vrut sa-ti arat partea amuzanta. De aceea ti-am dat acele link-uri.

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicio şansă, tot nu mi se pare amuzant thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Ok. Eu am incercat...

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Apreciez

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Da ascult Gangnam Style.In primul rand o ascult pentru ca este o melodie si sunt o mare fana Kpop, in al doilea rand si cel mai important dupa parerea mea este faptul ca Psy este la casa de productie Yg Family, acolo unde sunt toate trupele mele preferate(Big Bang, 2ne1, Epik High...).

| PaulaGGiyongchy a răspuns (pentru PaulaGGiyongchy):

Pentru ca este o melodie super* Sorry^_^

| mentholinks a răspuns:

Opa gangnam style. Am ras de-am pocnit cand am vazut videoclipul. Nu-mi place in mod special si habar n-am ce zice fraieru ala coreean.

| EAlice a răspuns (pentru mentholinks):

Deci chiar te rog sa nu jignesti originile asiatice. Ca nu iti place melodia asta e parerea ta, pentru ca fiecare are pareri diferite, dar sa nu incepem s-a jignim.

| KristalPop a răspuns:

Nu, e o poponărie, pe care ţopăie toţi nebunii.

| sfecli a răspuns:

Pai este distractiv, o muzica antrenanta si pentru ca este foarte cunoscuta. funda?