| RoObbByGaAmeEs a întrebat:

Cate vizualizari are Gangam Style...

Răspuns Câştigător
| radugeorge25 a răspuns:

1,254,762,844 big grin

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru radugeorge25):

Ms vream doar sa stiu asa...dar u ai primul asa ca tie iti dau funda...

15 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

| KristalPop a răspuns:

S-a inventat YouTube, iar cu un simplu Search poţi găsi melodia şi vezi câte vizualizări are.

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru KristalPop):

Uau nu stiam...

| KristalPop a răspuns (pentru RoObbByGaAmeEs):

Dacă ai fi ştiut, de ce ai mai fi pus întrebarea?!

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru KristalPop):

Am pus si ioo o intrebare de bambilici...nu neaparat ca nu stiam...

| KristalPop a răspuns (pentru RoObbByGaAmeEs):

Lipsă de ocupaţie...

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru KristalPop):

Sty ceva n-am chef de cearta etc asa ca lasa-ma in pace...

| MaskOfSanity a răspuns:

Şi de ce pana corbului nu intri singur să vezi câte vizualizări are?

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru MaskOfSanity):

Am zis ca intrebarea era asa de curiozitate ca sa nu mai intru iioo acum...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru RoObbByGaAmeEs):

Dacă te plictiseşti, întreabă ceva mai interesant şi rezolvă-ţi singur chestiile pe care le poţi rezolva.

| AjLee a răspuns:

| malina1111 a răspuns:

Gangam style are:1, 254,762, 844 de vizuri! likeuri:6, 900,705 si dislikuri: 602, 662. Zice jos sub videoclip! Funda?

| Andreea151996 a răspuns:

Gangnam Style are 1, 254, 762, 844 de vizualizari pe youtube