| JamilaGizeh a întrebat:

Care-i faza cu 'Gangam style'?

6 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Este o melodie.
Şi este Gangnam Style*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o piesa muzicala...Scrie pe youtube gangam style..si vezi o melodie. Apropo, gangam style=stilul este gangam...happy

| τττ a răspuns:

Gangam Style este o melodie cantata de coreanul PSY.Si clipul, dar si melodia sunt hazlii :))
Uite aici melodia:
http://www.youtube.com/watch?v=rfoatg2_5LY

| UnOmGanditor a răspuns:

Este o piesa muzicala. In afara de refren nu intelegi nimic insa are un refren in engleze pe stil muzica de club si vine cu un dans amuzant ceea ce o face destul de populara prin discoteci, club-uri, facebook si altele.

| radutiulian a răspuns:

Hitu momentului...un moment luuuuung, nu se mai satura lumea de piesa.

| MxaaMelly a răspuns:

1. Îi "gangnam style" :*
2. Este o piesa raised eyebrows