| Glumetz a întrebat:

La ce ora va treziti dimineata?

16 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In timpul scolii pe la 6:30 sau 6:45
Acum la cat apuclaughing

| T0T a răspuns:

La 7.

| AirănMeidăn a răspuns:

6:30

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

9.30

| Sociopat a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4.30

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuaauuu. O_O

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Eu nu-s puturos ca tine mai laughing tongue

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai somn. Si eu ma trezesc devreme, dar nu la 5 dimineata. I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

La 5 deja sunt afara la alergat, puturosenia voastra laughing. si da, oarecum, nu am somn. eu nu dorm ca voi "muritorii de rand". am ore mai ciudate de culcare.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Alergat? Afara? Frig? Tortura. Eu la 5 dimineata stau in patut la caldurica si visez. Hm. Si eu am, de fapt aveam un program mai ciudat. Ma culcam la 4 dimineata si ma trezeam la 6 sa merg la scoala, dar mi l-am schimbat pentru ca am realizat ca ma ia somnul la ore.laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ai uitat ca nu sunt in Romania laughing. aici sunt 9 grade, nu e chiar asa frig.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahh da, dar tot mi-ar fi lene de mor.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 sau 6

| Syndre a răspuns:

La 6 în timpul săptămânii și în jur de 8-9 în weekend.

| XmimiX a răspuns:

6:00