| sergiodeejay a întrebat:

Ascultati radio pe net? Daca da, ce gen de muzica preferati si ce radio mai exact preferati?happybig grin Ia sa vedem daca aveti gusturi bune big grin

Răspuns Câştigător
| Bubuletz a răspuns:

Eu ascult mai mult radio ZU... Uneori Vibe fm sau Kiss fm. Dar frecventez ZU'ul. Tu ce asculti? FUndita? BAftatongue

12 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Ascult de obicei:
http://www.profm.ro/radio/profm sau ProFm 100% Ro sau ProFm Campus Bucuresti.
(Nu inteleg care e faza cu "gusturi bune". Ce inseamna gusturi bune? Inseamna sa avem aceleasi gusturi ca tine in materie de muzica?)

| lolo23 a răspuns:

Radio 21 si Kiss Fm :X

| Adelina04 a răspuns:

De curand mi s-au stricat boxele, dar pana sa se intample asta ascultam kiss fm, in special emisiunea "French Kiss" unde auzi diferite povesti de dragoste care mai de care mai interesante.happy

| sy46 a răspuns:

VibeFM, KissFM, Radio 21

| tina20 a răspuns:

Cea mai buna muzica pe vibe fm happy

| MistikkGirl a răspuns:

Pai da, Ascult Kiss Fm deoarece cea mai buna muzicaa se asculta la kissss big grin. tu ce music asculti?

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Cel mai mult kiss fm dar si radio zu, pro fm, magic fm, tu ce asculti?

| mihaela_3438 a răspuns:

Da.
ascult radio zu
si kiss fm
tongue

| StopTheWar a răspuns:

Radio Zu si Vibe Fmhappy

| buubi a răspuns:

Kiss fm pa sistem
\m/

| lola_2540 a răspuns:

Kiss Fm. Uneori ProFm sau MagicFm. Dar cel mai mult Kiss Fm.

| reghenimia a răspuns:

Last.fm sau di.fm