| Georgy_1679 a întrebat:

Ati auzit melodia lui Paula Seling la eurovision (playing with fire)?
cum era?happy cum vi s-a parut? mie imi place la nebunie si o ascult mereu!

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Am auzit-o, a fost cea mai tare pacat ca a primit locul 3.Bravo Paula Selling&Ovi

7 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Au fost cei mai buni dupa parerea mea la eurovision, nu numai datorita melodiei, ci si a vocii puternice a paulei dar si a lui ovi, pianul ala minunat, fetele din spate, spectacolul pe care l`au facut [focul care a fost sincronizat perfect...allon the phone. Bravo paula si ovi

| Ada... a răspuns:

Bunawinking! Sigur ca îmi place, sunt putin supărată, meritau un loc mai bunstraight face. Pentru mine au fost cei mai tari, cei mai frumosilove struck.

Bravo, Paulawinking! Bravo, Ovihappy!

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela007 a răspuns:

Mi-a placut foarte mult, are ritm, versuri bune, si voci excelente happy. Meritau un loc mai bun crying

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! Am auzit-o. Mie mi s-a parut o melodie buna si era si dansanta, si avea si pian si toate cele, voci bune. Merita daca nu locul 1, locul 2 il merita.

| Guitarlove a răspuns:

Deja s-a zis; sunt de acord cu ceilalti : a fost cea mai buna melodie. Dupa parerea mea, chestia cu Germania a fost aranjata, iar Lena mi s-a parut ca a jucat teatru.Este parerea si multora de la Eurovision. Daca era, puteau sa fie pe locul 2.Am inteles ca pe locul 2 a fost Turcia.Nu meritau locul 2!

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Mda a fost misto mi a placut melodia lor.bravooo! locul 3 e un loc bunhappy. funda? te roggggggg