| claum01 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia care ne reprezinta la Eurovision cantata de Ovi&Paula Seling - Playing with fire? Sincer mie nu-mi place.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e rea dar eu as fi preferat melodia lui Catalin. Sper sa luam totusi un loc bunicel.

| Razvan a răspuns:

Se putea si mai bine. Oricum n-aveau de unde sa aleaga. N-au stralucit melodiile de anul astahappy

| dulcik a răspuns:

Nu imi place mai deloc

| omtraisiomvedea a răspuns:

Nici mie.

| liveincolors a răspuns:

Mie imi place.love struck Dupa parerea mea, a fost cea mai buna.

| L a răspuns:

Nici mie nu-mi place, nu-s de ce dar nu-l suport pe Ovi, de Paula imi place. Oricum acum sa speram ca vor ajunge, pe un loc mai bun.desi nu cred.`

| Adella05 a răspuns:

Nici mie nu`mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pe gustul meu, dar in lipsa de altceva merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare nici mie nemaipomenita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la început am vrut să câştige. E ritmată, îmi place!tongue

| nonameanca a răspuns:

E asa si asa...

| deya_5492 a răspuns:

Nu imi place de el, dar in rest e ok melodia.

| yssa a răspuns:

Mda draguta melodialaughing