| timbucadrian a întrebat:

Ati auzit vreodata de : hurra torpedo?
daca nu... intrati aici si o sa vedeti http://www.youtube.com/watch?v=ysUjYAi0WcQ

dativa si cu parerea;)

Răspuns Câştigător
| mariobros a răspuns:

Astia erau buni la dezmembrari, ca se pricep la fiarehappy. acum ramane intrebarea: or stii sa gateasca?happy

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Un fel de divertis... or fi baieti simpatici si se distreaza dar pentru mine...not funny...pe bune cam oricine poate sa faca asta nu trebuie decat unul care sa invete cantecul la chitara. Deci distractia e pentru ei... mie oricum mi se par triste 99% din glumele de genul asta. Mi s-a parut haios Weird Al in schimb, ala face si versuri haioase, si e alta calitatewinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da e o "trupa" in care unul canta 50% serios 50% se prosteste si ceilalti nici atat. Daca au si ceva serios as vrea sa vad ce pot...glumite din astea gen divertis imi cam taie zambetul, nu stiu de ce...melodia e o parodie cum faceau si ei, de aici comparatia, dar cred ca deja stiai. Intotdeauna am apreciat umorul spontan si natural, nu cel fabricat. Gen...hmmm hai sa scornim ceva sa facem lumea sa rada...neah...numai gandul ca e regizat ii taie tot farmecul. E un fel de hai sa ne batem joc, dar pe bune. Dupa mine Weird Al face mai cu haz parodiile, vezi aia cu polka, sau aia dupa nirvana sau michael...si le face versuri misto, nu e maimutareala cum putem face si noi si orice vecin happy

| Leea1234 a răspuns:

Nu stiam de existenta lor!
sunt un fel de "fara zahar" cu influente de "sistem"!(ma refer la cel care canta la lada frigorifica si aragaz)
merge...sunt amuzanti!
dar melodia pe care o interpreteaza...cine o canta?(varianta originala)

| Ellena a răspuns:

Cat de cat..nice...dar ma si amuzahee heehee hee

| timbucadrian explică:

Omule...asta nu-i nici o gluma... ii chiar o trupa sau unde ii gluma in intrebarea mea... ca nu dau cu seama big grin

| timbucadrian explică:

Asa cum cinta juma juma cum zici u... parodie sau nu parodie uite aici... http://www.youtube.com/watch?v=1jqX3l40Dj8&feature=related concert unde cinta live...

| Deea_4962 a răspuns:

Melodia imi place, imi plac vocile lor, dar restul ma cam amuzabig grin

| amalyutza a răspuns:

Am auzit acum:p...nu prea imi place genul asta:p... dar mistokutzihee hee