| япончик a întrebat:

Buna dragi prieteni, fac un video ce vreau sa il prezint lui fosta..., dar nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea, e doar inceputul gata, inca voi lucra la el http://www.youtube.com/watch?v=aAmn40gleEI -Daca se poate dati-mi, niste idei, foto romantice etc dativa toti cu parerea.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cred că ai impresiona și mai mult dacă ai scrie în limba română, nu în nu știu ce dialect de-al tău pe acolo laughing Auzi, ignorezi, antibiotul rolling on the floor

| Larysa13 a răspuns:

E dragut happy
Ar fi mai frumos cu niste efectehee hee) si textele sa fie cu litere speciale :devil

| looolliika a răspuns:

Dei poan acum e perfect nu stiu incer4ca sa mia pui poze cu ea si poze cu tine impreuna cu ea...