| япончик a întrebat:

Buna dragi prieteni, fac un video ce vreau sa il prezint lui fosta..., dar nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea, e doar inceputul gata, inca voi lucra la el http://www.youtube.com/watch?v=aAmn40gleEI -Daca se poate dati-mi, niste idei, foto romantice etc, dativa toti cu parerea.

6 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Mie mi se pare prea mult si siropos dar tu o cunosti mai bine si daca tu crezi ca e genu care apreciaza chestiile astea e ok.

| marlanuu a răspuns:

Ai gresit din punct de vedere gramatical, nu ai scris foarte bine unele cuvinte.

| Hallie a răspuns:

Mi se pare ca te cam umilesti implorand-; plus de asta ai foarte multe greseli gramaticale.

| EuElyEla99 a răspuns:

Mie imi place...acum poate ei nu o sa ii placa depinde

| luly16 a răspuns:

Eu cred ca da.iii va placea sigur