| Mar a întrebat:

Ati observat ca Justin Bieber o va intrece pe Lady GaGa la numarul de vizualizari? Lady Gaga - Bad Romance :243, 776, 703 vizualizari si Justin Bieber - Baby:241, 783, 906 vizualizari. Ce parere aveti big grin?

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

S-au inmultit gradinitariioh go on

| User a răspuns:

@TheTiger. nu confunda adolescentii cu copiii de 10 ani. Putin respect.

| NuConteaza_3642 a răspuns:

Da, am observat si chiar as vrea sa se intample Bad Romance e rahat pe langa Baby :X

| TheTiger a răspuns:

Justin Bieber o va intrece sigurat pe Lady Gaga la vizualizari pentru ca la toti adolescentii le place Justin Bieber si aia le asculta de vreo 20 de ori pe zi pe youtube asa ca sigurat.

| AllieGlam a răspuns:

Nu'l suport pe niciunul dintre ei! gaga e o t***a care s-a lansat cu mult tam-tam pe spatele lui Akon, iar Bieber e un adolescent care nu stie ce se intampla cu viata lui...in curand o sa se plafoneze amandoiphbbbbt

| happy_7964 a răspuns:

Oricat de tare o fi Gaga, fara un mop pe cap nu are lipici la pustoaice.laughing

| CB4ever a răspuns:

Eu cred ca oamenii se amuza privind acele videoclipuri, nu e musai sa iti placa melodia din videoclip, oamenii se mai si distreazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si?

| Beatricee a răspuns:

Daia nu mai pot eu rolling on the floor

| LollypopGirl a răspuns:

Justin Bieber e un fitos cu voce de fata straight face recunosc melodia baby e frumoasa. NU pot sa. l sufar se gandeste numai la fete dragoste si atat. Si din cate vad a devenit o moda sa fii fanul lui straight face

| LollypopGirl a răspuns:

Ce tare e Paul rolling on the floor