| Eookatha a întrebat:

Heeiii!
Cum se numeste melodia cantata de Lucian Viziru care o da la fiecare sfarsit de episod de la tenelovela romaneasca "Lacrimi de iubire"?
Ca nu o gasesc decat pe cea de la inceput cantata de Adela, dar eu o vreau pe cea de sfarsit.

Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| Letty18 a răspuns:

Uite iti dau un link poate te ajuta http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/lucian-viziru-lacrimi-de-iubire-2

| Eookatha explică (pentru Letty18):

Daaa, asta e, stii cum as putea sa o descarc?

| Letty18 a răspuns (pentru Eookatha):

Pai descarci Trilulilu Downloader si pui linkul si ti-o descarcahappy

| Eookatha explică (pentru Letty18):

Mersiiii :*

| Letty18 a răspuns (pentru Eookatha):

Cu placere:*

6 răspunsuri:
| Letty18 a răspuns:

Lucian Viziru-Lacrimi de iubire asa se numeste mel

| Eookatha explică (pentru Letty18):

Nu se numeste asa...tot Lucian Viziru o canta, dar asta de pe youtube nu e la fel ca cea de la film sad