| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Audio si Track este acelasi lucru? Dau fundita~! Va rog sa ma lamuriti si pe mine

4 răspunsuri:
| D-Anna a răspuns:

Nu e acelasi lucru[-x straight face (eu cel putin asa stiu)

De exemplu un cd audio e bun la combina muzicala nu? ca daca ai pune videoclipe ar fi video deci nu ar fi bun.

Track inseamna realmente un cd care merge la casetofon, combina muzicala etc.Sunt putine casetofoane care citesc cd`uri mp3. sper ca ti-am fost de folos.>big grin

| vlad24tm a răspuns:

Pai da este dar depinde la ce te referi pentru ce iti trebuie sa stii ca nu totimpul e acelasi lucru... Si eu primesc fundita;*

| silverfaith a răspuns:

Da

| mirella_4348 a răspuns:

Sigur ca da