| anonim_4396 a întrebat:

Ma lamuriti si pe mine despre lichidul vaginal? As vrea sa cunosc cat mai multe cu putinta despre acest lucru tongue.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SupremeKid a răspuns (pentru AlinaaAli):

Le-am vazut si nu ma prea ajuta,, vroiam niste date exacte, nu ce infectie pot sa fac de la ele.

6 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

E acid ca sangele de alien.

| BIOMAN a răspuns:

Esti fata?

| SupremeKid a răspuns (pentru BIOMAN):

Nu. Doar ca am nevoie pentru nu stiu ce lucrare la biologie.

| SamBureL a răspuns:

Intra pe Www.Google.Ro. si scrie acolo Lichidul vaginal. si acolo gasesti sigur

| SupremeKid a răspuns (pentru SamBureL):

Einstein, crezi ca nu am