| EvangelineDS a întrebat:

Azi la romanii au talent a venit un baiat care a cantat o melodie dar a primit 3 de nu din cauza emotiilor si era un vers : "regina neagra pentru o vesnicie"

Răspuns Câştigător
| Gorath a răspuns:

N-am văzut secvenţa, dar pot garanta că e Nebun de alb de la Emerich Imre.http://www.youtube.com/watch?v=Qpz7LP88haY

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Emeric Imre - Nebun de alb

| xXGaBiXx a răspuns:

Ma da ce ma enerveaza cand se cred oamenii astia emo. Eu le zic emu***i ca se dau ei mari uuuu 'port negru cu crcei de 20 cm' -.-

| EvangelineDS explică (pentru xXGaBiXx):

Nu ai ce sa faci cu specimene d-astea. nu te mai enerva ca te enervezi degeabahee hee

| xXGaBiXx a răspuns (pentru EvangelineDS):

Ai dreptate da ce sa faci... e plina lumea de pr**ti

| LollypopMe a răspuns (pentru xXGaBiXx):

Hei, ba! masoara-te in cuvinte si apoi scrii!