| Barbie a întrebat:

Bag fundita >>>::: : Imi tot vine in minte ceva melodie, stiu ceva versuri, dar nu stiu cum se numestemelodia si cine o canta. Are versurile ceva de genu " Bailando regheton"... si apoi urma ceva vers care incepea cu "Work it " Stiu ca canta un tip si in engleza si spaniola.

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fBdn2QYp-nk
nu stiu sigur daca asta e melodia pe care o cauti, dar sunt aproape sigura ca interpretul melodiei pe care o cauti tu e Daddy Yankee!

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu am inteles: unde bagi fundita, in videoclipul pe care nu il gasesti?

| andreiyo50 a răspuns:

Scrii versurile pe google si o sa gasesti denumirea melodiei sau un videoclip cu melodia si numele ei.

| sincer a răspuns:

Sunt aproape sigur ca asta e: http://www.youtube.com/watch?v=fBdn2QYp-nk

| sofia_kiss a răspuns:

Poate Pachanga pentru ca au o melodie care incepe cu bailando regheton...