| Whatthehell66 a întrebat:

Bill Kaulitz

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&tx=64&ty=57

sau

Justin Bieber

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1900&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=252&ei=75t7TLb-BIuRswag5qSy DQ&oei=cpt7TJvZHNCFswaP-byyDQ&esq=6&page=3&ndsp=37&ved=1 t:429, r:26, s:71&tx=74&ty=103&biw=1280&bih=891

Răspuns Câştigător
| loveee a răspuns:

Bill kaulitz. desi este vedeta. nu se crede mare si tare ca aiuritu ala de justin.[scuze daca esti fan] are si talent si este un fashion icon... si nu e satanist. este doar stilul lui. este un baiat foarte special si romantic.

15 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu sunt fana a nici unuia, insa il aleg pe Justin Bieber. happy Imi place foarte mult melodia Never Say Never, iar filmul Karate Kid este printre preferatele mele.

| MalinaH a răspuns:

Cu totul ca numi plac niciunul mai bine il aleg pe bill dacat sa aleg suzeta aia.

| adi4ever a răspuns:

Steven Tyler
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:446&tx=100&ty=62&biw=1259&bih=615

| SweetDreamss a răspuns:

Daca pui problema intre justin si bill aleg bill logic daca puneai intre bill si tom alegeam tom big grin

| Iubesc Limonada a răspuns:

Bill clar!

| Adredemesconf a răspuns:

Nu-mi place de nici unul, dar decât Bill Kaulitz îl aleg pe Bieber.
(vine cam aşa:
J. B:
-îl găsesc interesant... 0, 0001%
B. K:
-îl găsesc interesant... 0, 00000000001% deci...).
Aştept stupizi de la fani smug smug smug. Aaa da şi nefolositoare happy.

| Turquoise a răspuns:

Buna
Bill Kaulitz logic

| Turquoise a răspuns:

@mary3bee, se spune ca ceea oferi, primesti inzecit! >:d<

| ArT_2528 a răspuns:

Bill Kaulitz; x

| JBeebsAndUsher a răspuns:

JB normal :X:X:X. doara nu l'as alege pe satanistu ala de Bill :-&. urask TH. mai pe scurt urask rock. Bill ii prea satanisthee hee. sper ca te'am ajutathee hee

Pup kiss. Fundita? big grin

| MidnightSun a răspuns:

Sunt fana tokio hotel, dar la combinatii il prefer pe JB laughingsau tom kaultiz...nici de cum bill chiar daca e frumos si canta bine, tom e genul meulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Billllll:X:X:X:X:X:X:X:X:
In nici un caz biberon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU comentez ca nu mai are roststraight face Dar BILL e cel mai bun. iar justin ala...oh go onoh go onnu are nici talent nici nimicoh go onstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill este frumos, are talent, live canta super si intre el si Tom, la's alege pe el! JB, grea alegere! Il uibeam dar acum e " EXPIRAt" e ingresut, voce are dar 12% frumoasa si m'a deranjat cand a zis ca iar bate pe Jonas! Deci intre JB si BILL KAULITZ? Bill cel cines si atragator 100% si Jb cel dragut dar increzut 34%

| YoDewds a răspuns:

@JustinBieber4Ever: OMFG, trage'ti 2 palme daca tu crezi ce'ti scris in randurile alea.

on: Bill, cred.