| Piiink a întrebat:

Buna:X Vreauu sa ma tund asa :x http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&biw=1280&bih=891

Bun eu am mai fost tunsa bob :-? Acum am parul lung si cand am fost tunsa imi statea superbb bob :x Si nu stiu daca sa ma tund asa :-? Daca nu imi sta bine helpp :( :X

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

E foarte frumoasa frizura,dar felul de frizura nu tl alegi dupa cum iti statea inaine sau ceva de genu,ci dupa forma fetei,stilu tau,deoarece uneori o anumita freza te scoate in evidenta deoarece te reprezinta dupa structura fetei a tale, dar daca tu consideri ca iti sta bine e alegerea ta, nu strica sa incerci tongue

6 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Cum vrei... dar sa stii ca nu o sa-ti stea asa in fiecare zi. Mai ales daca ai parul des si ondulat. Cred ca o sa-ti stea bine, dar bretonu ala e tot farmecu si este cam enervant sa iti vina in ochi mere ( crede-ma).
Ceva in stilul ala, da mai gandeste-te.
Succes!

| Viviannnnnna a răspuns:

Gandeste-te ca frizura din poza aceea e facuta cu placa.deci nu poti sta cu placa de par in m, ana TOATA ZIUA straight face.mai bine incearca ceva nou.un bretonel laughing smug rade.te in cap laughing [ glumeam big grin ] sau filat big grin

| xcandyoyo a răspuns:

Daca crezii ca-ti sta bine n-ai decat sa te tunzi asa
app e tare frizura

| cristi1995 a răspuns:

Sincer imi place ff mult coafura aceea.e tare.imi plke mult.dar acum depinde si de om, adica daca e mai slabut, mai grasun.u dk esti mai subtirica tziar sta chiar bine.dk esti mai plinuta tziar sta un pic mai nasol.

| 1510anamaria a răspuns:

Daca tie iti place si crezi ca o sa-ti stea bine de ce nu incerci? eu asa sunt tunsa acum si parul imi sta foarte bine si am mai fost tunsa bob incearca fundita?happy

| Brunetta_8957 a răspuns:

Pai depinde mult si de culoare paruluibig grin
Adica daca esti blonda ai putea sa-l tunzi asa...da` gandeste-te ca in poza, aia are o tona de fixativ in cap si e facut si cu placatongue
Daca tie chiar iti place ok fa`l asa ca doar e parul tautongue