| AndreeaDeea221998 a întrebat:

Acum câțiva ani am primit de la cineva sa ascult o melodie (în turca dacă nu mă înșel ). În timp am pierdut linkul și tot am încercat sa găsesc melodia. Nu știu nici artistul și nici titlul melodiei. Știu doar ca începea cu un barbat care avea o iubita mai "fitoasa" el avea un concert iar când a terminat a plecat cu motocicleta a avut accident și a ajuns în spital, iubita l-a părăsit iar el a ajuns sa se îndrăgostească de asistenta care avea grija de el pana s-a recuperat. As aprecia foarte foarte mult dacă o puteți găsi.

5 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

O soluție ar fi să cauți forumurile comunităților turcilor din românia ca să ii intrebi acolo
de exemplu scrie asa turci in Romania
trebuie sa aiba si ei ceva forumuri
sau Facebook grupuri de discutii ale comunitatii turcilor din românia

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Ivanescucristina):

Bună. Nu este aceasta. Melodia nu este un duet. Cântă doar el. După Cum spuneam are accident de motocicleta rămâne paralizat, iubita lui merge la spital și când îl vede așa se desparte de el... În timp ce asistenta are grija de el și îl mai plimba cu scaunul cu rotile încep sa se îndrăgostească unul de altul... Mă oftic rău de tot ca am pierdut melodia.

| Ivanescucristina a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

O sa ma mai uit. poate o gasesc kiss

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Ivanescucristina):

Îți mulțumesc mult :*