| estera_5905 a întrebat:

Buna all. Cum vi se pare piesa Madalinei Manole-suflet gol? (eu o ador)

Răspuns Câştigător
| ๔คภยtzzค รקคгﻮє t๏t a răspuns:

Buna! Mie mi se pare foarte frumosasalove struck

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Of, s-a terminat cu MJ şi începeţi cu Mădălina Manole.Ar trebui să vă fie unora ruşine, până să moară nimeni nu a zis nimic.

| beka a răspuns:

Oare inainte sa moara, d c nimeni nu a pomenit d muzica ei sau de vreo piesathinking laughing

| ELD a răspuns:

Fooarte frumoasahappy

| Ea12345 a răspuns:

Foarte frumoasa, la fel ca si celelalte piese ale ei.

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

| lilboutique a răspuns:

Si eu o ador. e geniala.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrasov a răspuns:

E frumoasa, dar trista. Si-asa e mahnire mare cand te gandesti la ce s-a intamplat.

| Ganduri albe a răspuns:

Da si mie imi place mult... pacat ca adevaratele talente sunt apreciate abia dupa ce pleaca din lumea noastra sad

| shtephie a răspuns:

Ea a compus-o. Este f frumoasa melodia ca toate melodiile ei de altfel!

| Sua a răspuns:

De ce trebuie sa moara cineva ca sa ii apreciem valoarea? Acelasi lucru s-a intamplat si cand a murit Michael Jackson. De ce n-ai pus intrebarea asta acum 1 luna 2, 3, 1 an?

Dau tot eu raspunsul la prima mea intrebare

Pentru ca suntem romani si asta ne reprezinta.

| DenisIonut01 a răspuns:

Foarte Tare! si debea acum am auzit-o :-s

E prea tarelove struck. e de suflet asalove struck e siropoasalove struck te patrunde si iti atinge latura sensibila...pacat de Madalina ca. s-a sinucis, ca totul ii era aurit in viatasad. condoleante sincere si pline de regret fanilor si familiei indureratecrying

| JustMe_8650 a răspuns:

Da si mie imi place mult, nu stiu de ce dar mi se pare reprezentativa pentru tot ce s-a intamplat in ultima vreme cu Madalina Manole,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o ador. e geniala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plâns când am ascultat-o big grin.