| Mefisto23 a întrebat:

Nu vi se pare prea cinic acest scenariu al mortii Madalinei Manole?

2 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Un pic.
se poate sa mai fie si ceva minciunele dar cert este ca avea o boala care o facea sa se grada grasa.
aceasta boala a facut-o sa nu se gandeasca la familie, la nimic.
a decis sa se sinucida.
a lasat un mesaj sotului.
sad
astea sunt adevarate...cryingdin pacate)

| Andrada27 a răspuns:

Ce oameni...mai bine te sinucizi decat sa stai cu familia si sa-ti cresti copilul? Pai ce vina a avut copilul ala? Cum l-a putul lasa sa creasca fara mama.pai o mama adevarata si care sustine ca-si iubeste copilul ar face asa ceva?