| OKxGIRLx a întrebat:

Am 10 ani si as vrea niste muzica rock pentru ziua mea de nastere fiindca mi-o sarbatoresc curand si nu stiu ce sa ascult cu colegii m-ati putea ajuta? (Funda)

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Piese de la următoarele trupe: AC/DC, Airbourne, Accept, Aerosmith, Bon Jovi, Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Trooper, Phoenix, Motorhead, Megadeth, Europe, Foo Fighters, Skid Row, Motley Crue, KISS, Led Zeppelin, Scorpions, Nirvana, Joan Jett, The Beatles, GnR... Cam astea îmi vin în minte.

4 răspunsuri:
| RockMe a răspuns:

Guns n' Roses, AC/DC, Queen, Sonic Syndicate, Skid Row, Papa Roach, Linkin Park, KISS, Tokio Hotel, The Prodigy, Metallica, Bullet For my valentine, ...etc stiu mai multe!

| MissConiac a răspuns:

Escape The Fate, Black Veil Brides, Bullet For My Valentine, Motionless in White, Attack Attack!, Bring Me the Horizon, Falling in Reverse, Blessthefall, Asking Alexandria, Flyleaf, Three Days Grace, Evanescence, cam atatea imi vin momentan in minte...(cateva dintre astea mai mult sunt trupe de deathcore si screamobig grin)

| LoveYouIrene a răspuns:

Hmm 10 ani. Depinde ce gen de rock asculti. O sa iti dau totusi cateva trupe si melodiiwinking uite aici: Guns "N" Roses, AC/D, Green Day-21st Century Breakdown/21 Guns/Jesus Of Suburbia/Holiday/American Idiot/Boulevard Of Broken Dreams/Basket Case, Nirvana, The Police, Judas Priest, WolfMother-Woman/Love Train/ White Unicorn, Linkin Park, NickleBack, Bon Jovi, Ozzy Osbourne, KISS, Aerosmith, Scorpions, Europe, RHCP=Red Hot Chilli Peppers, Queen, Evansecnce... funda?

| marshmallow100 a răspuns:

Depinde ce fel de rock asculti happy Daca e mai usor iti recomand: Aerosmith, Guns n' Roses, Bon Jovi, Ac/Dc, Phoenix, Evanescence, chiar Nickelback, Ozzy Osbourne, Nirvana.
Daca asculti metal atunci mai degraba: Bullet For My Valentine, Nightwish, System Of A Down, HIM, Iron Maiden, Judas Priest, Slayer etc.
Dar melodii de petrecere ar fi cele mai potrivite: Red Hot Chili Peppers - Snow; Nickelback - Photograph/Animals/Savin' Me; HIM - Killing Loneliness; Drowning Pool - Bodies; Bullet For My Valentine- Tears don't fall/ Waking the demon (