| Adina a întrebat:

Azi imi sarbatoresc ziua de nastere si vreau ceva muzica sa dansam.\:d/. Idei?laughing

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Heeeey\dancing. La multi ani! ~Pai, intai incearca toate melodiile de petrecere care se joaca in grup: Macarena, El meniaito, Mr. Originality. Apoi si toate melodiile de la Simplulaughing, incearca si o Lady Gaga-Poker face [ca in general asta se asculta, nu celelaltelaughing], apoi un Pussycat Dolls-Beep, o Rihanna-Rude Boy, Break onlaughing. O sa te descurci tu, melodiile de mai sus is in principalwinking. Succes si distractie placuta!

8 răspunsuri:
| Adina explică:

Multumesc de urari!happy
Roberta.fac 14 anilaughing

| midiots a răspuns:

Ii dai drumu la kiss tv si dansati ca acolo e multa muzica de daswinking

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Incear muzica dansa bonido este tare misto

| paul9923 a răspuns:

La multi ani! scrie radio 21 si dai top 40 hits gasesti cele mai noi melodii

| roberta_9285 a răspuns:

La multi ani! ziua ema a fost ieri app cati ani ai facut ca sa stiu ce muzica sa iti dau?

| georgiana_7908 a răspuns:

Paii... corina imi place la tine tot. Apoi mai este miley cyrus zig zag, corina no sleppen, matteo mamasita, hanah montanah nobody s perfect, sharpay gipsy woman, hanah montanah supergirl.

| alexvelea_9537 a răspuns:

La multi ani si eu tiasi propune sa asculti ceva pop, adica alex velea, connectRsi altii, sau poate vrei rap sau hip hop, ti-as sugera pe puya, eminem si 50 cent! Te rog da-mi fundita, n-am nici una, please!