| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Bill si Tom Kaulitz de la Tokio Hotel este vegetariam. Daca este imi puteti spune si de cat timp este?

2 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Este straight face
deci..."bill si tom kaulitz este vegetariam" de cand nu ai invatat tu corect gramatica.
vaii... populatia asta ma surprinde pe zi ce trece. laughing
mai bine pune tu mana pe un manual de romana si invata sa vorbeste romaneste.

| angelutza3 a răspuns:

Poi nu stiu de cat timp sunt exact dar cred ca de o luna cam asa ceva te rog funda pls!