| blackberryth a întrebat:

Salut ...sunt un mare fan tokio hotel si as vrea sa achizitionez papusa bill kaulitz si nu stiu de unde am cautat si nu am gasit
imi puteti spune si mie va rog? multumesc

4 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Buna :)
O poti cumpara de pe www.e-bay.com
Si eu vreau sa imi iau una :D.
Sper ca te-am ajutat :*.

| Aliendina27 a răspuns:

Si eu sunt fana #1 Tokio Hotel! Papusa din păcate nu se găsește in Romania dar fa comanda in Germania si acolo sigur vei da de ea. Succes

| KamYkaZeeee a răspuns:

Sincer la noi in tara nu stiu daca au aparut din cate stiu eu nu, dar sunt sigura ca vei gasi in germania, daca ai pe cineva care e in germania va gasi cu siguranta si nu e atat de scumpa sau vezi ca mai sunt situri unde poti sa faci comanda on. sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu, eu nu sunt fan th dar mama mea locuieste in germana si am vazut papusile.
sper sa gasesti papusa mult dorita :-)

| isit a răspuns:

Incearca amazon.co.uk, eu sunt foarte multumita de serviciile lor. happy