| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio cam asa:I wanna bree your love to learn.Let me feel you in my arms baby.I wanna bree your love to learn.Let me fell you like I'm going crazy.Am scris gresit unele cuvinte pentru ca nu am inteles.Spuneti-mi,va rog, cum se numeste melodia. Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Robo97 a răspuns:

Am cautat-o si eu mult :)) poftim http://www.youtube.com/watch?v=MORF_XGAfj0 Numai Bine!

| visarion94 a răspuns (pentru Robo97):

Daca ai stii tu cat am cautat eu melodia asta! Multumesc djrobo97 si tie anamareli ca ai pus intrebarea!

1 răspuns: