| blackinnocence145 a întrebat:

Hey! Era o melodie în spaniolă cântată de o tipă blondă şi zicea ceva de genu':"Ay amor, tu dolor es mi obsesion".

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Oare este melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=-DwVHt08oe8 Sper ca te-am putut ajuta

| IoannaMnt97 a răspuns:

Asta o caut si eu... daca ai gasit.o pune.o te rog aici sa vad si eu. :*

| blackinnocence145 explică (pentru IoannaMnt97):

Hei, nu îţi pot răspunde la mesaj laughing nu mă lasă frustrated. Eu pe aia o căutam thinking alta nu mai ştiu laughing) poate dacă îţi mai aminteşti un vers din ea. te pot ajuta s-o găseşti.