| Deky a întrebat:

Am cont pe youtube, si am postat doua videoclipuri https://www.youtube.com/watch?v=scCrP42AALQ https://www.youtube.com/watch?v=6p8sF5QKQfk&feature=relm fu Si nu stiu cum sa imi fac vizualizari mai multe...Pana acum nu a intrat nimeni toate vizualizarile alea sunt ale mele... Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Paun_Cristian_1993 a răspuns:

Ideal ar fi sa le promovezi cat mai mult pe site-uri de socializare twiter facebook, nu este nici o frumusete daca folosesti programe ceva.cel putin asta e parerea mea.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si te-ai gandit sa-ti faci reclama pe TPU, ca daca nu aveai asta de gand nu puneai link-urile.Bravo! Inca o intrebare pe care am raportat-o.

| AndreeaSakura a răspuns:

-cele mai multe vizionari o au melodiile mai cunoscute si de la artistii celebrii
-de asemenea vizionarile se fac in timp
-poti face un raspuns video:
1.la un videoclip, daca ai cont, poti scrie un comentariu (probabil stiai asta)
2.langa cuvantul POSTATI, este scris cu albastru ''Creati un raspuns video''
dai click acolo
3.Vei avea lista videoclipurilor tale si vei alege pe care vrei, dand click pe titlul
4.dai click pe UTILIZATI VIDEOCLIPUL SELECTAT
5.Mesajul care iti va aparea: Aţi finalizat cu succes Răspunsul dvs. video!
6.Trebuie sa astepti ca cel care a postat videoclipul sa iti dea accept
7.Atentie! E important sa dai un raspuns video la un videoclip la care sa stii ca cei care il urmaresc si asculta acelasi gen cu muzica de pe videoclipul tau.E cam ciudat sa vezi ca raspuns video la Beethoven un videoclip cu Inna.
-il poti face cunoscut pe retelele de socializare sau trimitandu-le link-ul prietenilor tai, spunandu-le sa-l urmareasca.
Mult succes!