| BlueByMe a întrebat:

De ce nu imi mai arata vizualizarile noi pe youtube? am pus un clip si langa "views" apare un semn de intrebare si imi spune ca videoclipuilor mai populare li se actualizeaza vizualizarile la cateva ore, dar de cateva zile nu mai primesc niciuna, iar pe primele 300 le-am intr-o zi-doua. SI NU ESTE VORBA despre chestia ca nu imi intra nimeni pe videoclip! pentru ca stiu ersoane care nintra pe videoclip si tot nu se schimba numarul de vizualizari. vreo sugestie ceva, va roooog...:( Apropo, videoclipul e asta : http://www.youtube.com/watch?v=-VTmYblslv8&feature=plcp

1 răspuns:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! E blocat video-ul de aceea nu iti mai arata vizualizarile/comm.
Bafta! happy