| zooooza a întrebat:

Am creat un blog referitor la familia Jackson.Acolo voi adauga videoclipuri, poze stiri despre Michael si familia lui. Daca vreti sa il vizitati si sa va autentificati intrati aici http://familiajackson-luiza.blogspot.com/. Sunt la inceput, deci nu prea stiu ce sa fac.Astept parerile si ideile voastre.Multumesc anicipat.

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Hei buna Luiza?
Si tu esti fan?
O sa ma autentific.
Uite idei.
1.Cauta cat mai multe poze cu Michael! Si cat mai rare daca poti.
2. Pune mai toate melodiile lui pe site, nu numai pe cele cunoscute.
Poti pune si melodii ca Little Sousie, Why ft. 3T., The girl is mine, etc.
3.Cauta filme cu el, cu intamplari din viata lui sau cu el la neverland dar din astea mai rare.
4.Incearca sa gasesti cartii cu el si sa o scrii pe blog in romana(asta daca nu te plictisesti scriind la calculator si ai timp)
5.Cauta interviuri cu el si tradule cat de bine poti.Si in varianta video dar si scris.Adica pe Youtube nu e interviul cu Barbara nu mai stiu cum o cheama, cel in care spune paparazzilor sa se opreasca sa il mai urmareasca pentru ca si el are o viata privata, cel din 1997.
ETC.
si mai sunt multe lucruri de genu ista.
Hai pa!

4 răspunsuri:
| zooooza explică:

Multumesc anticipat.Scuze de greseala.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Imi place blogul tau. E cat de cat frumos. Daca vrei vino si pe blogul meu care e dedicat serialului H20-Adauga apa de pe Disney channel:http://www.h20oneworldmagic.blogspot.com.

| darkeyes a răspuns:

Steven Randall „Randy" Jackson (29 octombrie 1961.)
Janet Damita Jo Jackson (16 mai 1966.)
[modifică]A treia generatie

Wikipedia. yawn

| anunknownmjfan a răspuns:

Bravo tie!

Interesant blog.