| Valeria_Micleuşanu_1993 a întrebat:

Am creat nu demult un blog, vreau parerile voastre.Multumesc anticipatwinking
valeriamicleusanu.blogspot.com

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este loc și de mai bine!
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

E ok. Valeria. Succes în continuare şi " lasă plânsul că nu are rost "!

| Valeria_Micleuşanu_1993 explică:

Multumesc tuturor...stiu ca e loc de mai bine, blogul meu are 3 zile, am timp sa invatwinking

| imsoweird a răspuns:

Buna! Nu vreau sa te descurajez, dar ai mici greseli de gramatica pe care ar trebui sa le corectezi, una dintre greseli e "ideea" nu ideia". Nu te enerva, prin greseli inveti, asa ca nu ai nimic de pierdut. Succes cu noul tau blog!