| Prettymadam a întrebat:

Am inceput sa duc un blog despre moda http://fashiontrendstyle.blogspot.com/ intrati, cred ca voua, fetelor, va fi interesant! Apropo, astept parerile despre blog!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E foarte frumos! Incearca sa-l faci cat mai complet! Bafta multa!

| farcasgiulia a răspuns:

Super! Bravo! Ador blogul tau. Mai adauga ceva... Cat de mult! Oareas p utea fi la curent cu toate noutatile pe care le adaugi pe blogul tau? As fi foarte interesata. Daca as putea...:d astept sa imi spui cum.

| daryaalesia a răspuns:

E foarte, foarte, foarte, fain, il iubesc mult!love struck