| Prettymadam a întrebat:

Am inceput sa duc un blog despre moda http://fashiontrendstyle.blogspot.com/ intrati, cred ca fetelor le va fi interesant! Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Imi place, continua!winking

3 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! chiar imi place blugul tau, SINCER! poti sa mai faci catevawinking.te pup.

| fustiteTUTU a răspuns:

E fain, imi place.

| Tweetymrrr a răspuns:

Este destul de drăguţ, dar pentru că sunt multe blog'uri de genul cred că ar fi bine să mai adaugi şi un text scurt despre modă, care să aibă legătură cu pozele ce vor urma.
Succes!