| Eu0909 a întrebat:

am mai pus intrebarea asta de doua ori, inca nu am aflat nimic, cine stie cine canta o melodie, nu stiu prea multe despre ea, canta un barbat, doar ca la refren are o voce asa subtire facuta bineinteles pe calculator, e cam ceva de gen ca vocea aia subtire de la fly prject-goodbye. melodia e un fel de dance, sau house ceva. e de anul asta sau de anul trecut, am auzit-o de 2 ori la radio zu acum 2 saptamani, deci nu e still the same, cum a zis cineva. va rog daca mai stiti ceva. funda

7 răspunsuri:
| Eu0909 explică:

Precizez ca la refren nu spune ceva care se intelege, ceva concret, doar e ritmul fain

| Eu0909 explică:

Nu e nici una, offf, pai nu stiu ce sa mai zic.numai ca la sistem se aude foarte fain, are bass si e faina...nu mai stiu

| alina_2722 a răspuns:

AI incercat Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito?

| myreluca12 a răspuns:

Incearca sunrise inc yanna ...asc si spune-mi daca te-am ajutata.love strucklove strucklove struck

| myreluca12 a răspuns:

Incearca sunrise inc yanna

| myreluca12 a răspuns:

Sau incearca tot sunrise inc still the same