| Eu0909 a întrebat:

cine stie cine canta o melodie, nu stiu mai nimic despre ea, doar ca la refren canta o voce asa subtire dar nu intelegi nimic, e cam ceva de gen ca la fly prject-goodbye. o voce dinaia. melodia e mai veche...cred de anul trecut sau mai mult.cam atat. daca stiti ceva de genul. spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| neval a răspuns:

Da o stiu uitate aici si da la refren sa vezi ca e asa cum zici u;) uite site!----->http://www.youtube.com/watch?v=xzITPFn6eGE FUNDA?

| gabryella21 a răspuns:

Pai...vocea aceea este facuta pe calculator. funda?