| LavyAka a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutor! Nu stiu care ascultati Profm seara sau nu numai Profm ca poate stiti piesa pe care o caut, dar se difuzeaza cam in fiecare seara si nu-i stiu numele (e rap). Canta niste baieti in spaniola si dupa in engleza. Versurile sunt ceva in gen : "Esta vida terro balabra...you can come"(pe la sfarsit spune asta) si mai zice ceva "la la..like that" sunt chiar curioasa cine o canta laughing imi place enorm cum suna!

Va multumesc!

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

Tu asculti mereu ProFm si inca nu stii nimic? Eu nu ascult, dar stiu ca orice post de radio are un numar de telefon (voce sau sms) si acolo poti sa ceri lamuriri.